Tellimuste edastamine laborisse käsitsi

Soovi korral saad suvalise pildipoe tellimuse edastada käsitsi laborisse trükki. Selleks vali TELLIMUSED lehelt soovitud tellimus ja seejärel vajuta SAADA LABORISSE TRÜKKI.

Enne laborisse saatmist küsitakse tellimuses olevate piltide trükikvaliteediga faile, see on koht, kus saab galeriis olevad eelvaatefailid asendada korralikult töödeldud trükifailidega. Kindlasti tuleb jälgida, et failinimed kattuksid galeriis olevatega, failinimede järgi peetakse arvestust laborisse edastatavad pildiformaatide ja koguste üle!

Tellimuste kättetoimetamisel saad valida nelja võimaluse vahel:

  1. tellimused jätakse laborisse ja Sinu ülesandeks on neile ise järele minna
  2. tellimus saadetakse otse kliendile posti, smartposti või kulleriga.
  3. tellimus saadetakse kohe Sulle posti, smartposti või kulleriga.
  4. mitu tellimust grupeeritakse kokku ja saadetakse Sulle ühe pakina.

Võimalus nr. 4 tähendab, et saad laborisse edastada eraldi näiteks 15 kliendi pilditellimused ja viimase tellimuse sisestamisel tellida kõik endale ühe pakina.

Tellimuste eest arveldamine toimub Sinu pildipoe kontol, kuu lõpus tehakse tasaarveldus (pildipood maksab välja Sinu konto ülejäägi või pead kontole tegema juurdemakse).  Krediidilimiit, millega oma jooksva kuu kontot saad miinusesse lasta, on 100€. Kui oled kasutanud pildipoe laborialbumeid ja Sul on kogunenud pildipoodi positiivne konto, tehakse laborist pilte tellides Sinu pildipoe saldost mahaarveldus ja midagi juurde maksta pole tarvis.