Ürituste pildistamisel 100€ lisateenistus 10min. tööga.

Vähemalt 100€ lisateenistus 10min. vaevaga kõlab nagu teleturg või suvaline spammikiri. Siin on tehnika, kuidas ma pulmi, balle ja üritusi pildistades selle kergelt tulnud lisateenistuse saan. Ma nimelt panen üritusel nähtavale kohale välja järgneva:

 See lisa on loomulikult eelnevalt kokku lepitud, pakun selle tellijale välja kui tasuta lisateenuse “privaatse online galerii näol, kus osalejad saavad pilte vaadata ja soovi korral ka paberpilte minu käest tellida.”

Täielik võit-võit olukord:

  • Ürituse korraldaja on õnnelik, et saab ürituse pilte osalejatele levitada ilma täiendavat vaeva nägemata ja ei pea hiljem ise tellimusi vastu võtma / faile levitama.
  • Osalejad on õnnelikud, et saavad kerge vaevaga oma pilte tellida (ilma, et peaks jahtima korraldajalt plaati, faile e-mailiga jne). Isegi, kui korraldaja on failid kõigile kättesaadavaks teinud, tellivad kliendid minu galerii kaudu paberpilte, sest nii on lihtsalt mugavam.
  • Fotograaf on õnnelik kergelt tulnud lisateenistuse üle.

Pildipood.ee automaatne süsteem laseb fotograafil tekitada privaatse müügigalerii, ise määrata fotodele hinna ja tehtud tellimused liiguvad automaatselt laborisse (ja sealt edasi kliendile koju). Fotograafi tööks jääb:

  1. üritusel koguda osalejate e-mailid
  2. Tekitada pildipood.ee galerii ja lisada failid
  3. Saata osalejatele välja kiri.

see töö võiks aega võtta umbes 10min, kas pole?

kogu müügi- ja levitustegevuse teeb ära pildipood.ee  Müügi ja levituse kulg on administreerimisliidese kaudu ka kenasti nähtav fotograafile. Kuu lõpus laekub raha fotograafi arvele.

Muuseas, pildipoe vahendusel saab müüa ka faile, peale arve tasumist saab tellija ostetud failid pildipoest alla laadida.

Minu senised kogemused on, et ballidel (kus olen välja fotonurgaga ja ürituse organiseerija saab failid plaadil) on keskmine lisateenistus 150-400€, eelmisest aastast on pildipoes ka üks suurüritus, kus järeltellimuste summa on üle 1000€, see on kahjuks siiski pigem erand.

Väga äge, tahan ka, palju maksab?

Pildipoe kuutasu on 6.5€(+km) / kuus.

Pildipoe kasutamiseks võta ühendust:

Andres Jalak
info@pildipood.ee

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.